KONST / Litografier / Färglitografi 14632154
nr 1463 2154
Färglitografi
Hans Erik-Eriksson, Signerad, HC-upplaga (hors de commerce), Nybroviken. Färglitografi, bildmått: 35x50, yttermått inklusive ram: 56x70 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:24:34
25/4 16:21:28
25/4 18:52:31
25 apr